YETİMOĞLU TESİSAT

Firmamız YETİMOĞLU TESİSAT olarak 2005 yılından beri su kaçağı tespiti, petek temizleme, tıkanıklık açma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Firma adımızın 13 yıllık geçmişi ve tecrübesi yanında bizim de her iyi ustanın ülkemizde usta olabilmek için geçirdiği çıraklık ve kalfalık dönemi olmuştur. Bizde baba mesleği olan sıhhı tesisatçılığı bizzat aile büyüklerimizden ufak yaşlardan itibaren öğrenmiş olduk. Çok iyi bir usta ve insan olan ustamız bize tesisat işinin incelikleri ve ustalıklarının yanında esnaflığı ve insanlara saygı ve sevgiyi de öğretti.

13 yıl önce YETİMOĞLU TESİSAT markasını kurarken tek bir hayalimiz vardı. Ustamızın bize öğrettiği ve tavsiye ettiği gibi yaptığımız işlerden para kazanmaktan önce insanların gönüllerini kazanıp bir marka olabilmekti. Bugün geldiğimiz noktada; genç ve dinamik ekibimiz, her biri alanında uzmanlaşmış tecrübeli ustalarımız ve sayısı yüzleri aşmış bir çok müşterimizle kocaman bir aile olduğumuzu görüyoruz. Bizim bu günlere gelmemizde en önemli etken olan siz değerli müşterilerimiz bundan sonrada en önemli önceliğimiz olacaktır.

Gelişen teknoloji ve yenilikleri de sürekli takip eden ve bunlardan en üst düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş olan YETİMOĞLU TESİSAT, yine en son teknoloji termal kamera, özel robot ve çözücü kimyasalları da etkin bir şekilde kullanmaktadır.