Perpa Petek Temizleme

Perpa Petek Temizleme

0212 612 07 90-97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

Perpa Petek Temizleme hizmetinizde.Petek Temizleme ne zaman yapılır? Ev ve iş yerlerinizin kalorifer petekleri zaman içerisinde tortudan dolayı çalışamaz hale gelir ve siz ne kadar ısıyı arttırsanızda petekleriniz ısınmaz.Bunun belirtisinden bir tanesi peteğinizin üst kısmı ısınır alt kısmı ısınmaz.Peteklerinizden memnun kalmak için her yıl petek ve kombi bakımlarınızı düzenli yaptırmanız gerekmektedir Yetimoğlu Tesisat bu işlemi en iyi şekilde yapmaktadır.

Kombinizi yüksek ayara getirdiğiniz halde ısınmıyorsa,peketlerin altı ısınmıyorsa,petek hiç yanmıyorsa,kombiniz sürekli arızalanıyorsa,kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa,kombi bakımınızı 2 yıldan daha uzun süredir yaptırmadıysanız petek temizleme işlemi yaptırmak zorundasınız demektir.

 

Perpa Petek Temizleme

 

Neden Yetimoğlu Tesisat’ı Tercih Etmeliyim

Piyasada bir çok petek temizleme ve tesisat firması varken neden bizi seçmelisiniz, sorusuna geldiğimizde; Yetimoğlu Tesisat, petek temizleme sektörüne girmeden önce birçok kimyasal madde denemesi gerçekleştirmiştir. Bunun amacı ise içlerinden en iyi temizliği yapan ilacı bulmaktır. Maalesef içeriğine bakmadan en ucuz ilacı almayı tercih eden firmalar da mevcut. Petek temizleme işini kulaktan duyma bilgilerle yapmaya çalışan bu firmalar ticaret amaç güderek parayı ön planda tutmaktadırlar. Bu gibi firmalardan en büyük farkımız tesisat temizliği konusunda 13 yıllık bir geçmişe sahip olmamızdır. Bu tecrübemiz yüzlerce ısınma problemiyle karşılaştığımız anlamına gelmektedir. Petek sorunlarını çözüme kavuşturduğumuz her evde, tecrübe ediniyoruz. Karşılaştığımız problemler ne olursa olsun, şimdiye kadar ısıtamadığımız bir ev, arızanın çözümünü bulamadığımız bir kalorifer tesisatı çıkmamıştır.

Biz sadece petek bakım hizmeti vermekle kalmıyor müşteriye peteklerin neden yanmadığı hakkında çözümler sunuyoruz. Tesisat temizliğini en iyi şekilde yapmak için, ortalama 13 yıl süren bir ARGE (araştırma geliştirme) sürecinden geçtik. ARGE çalışmalarımızın sonucunda yukarıda sizlere de sunduğumuz petekler nasıl temizlenir bilgisine ulaştık. ARGE faaliyetlerimiz sayesinde petek temizliğinin nasıl yapıldığı konusunda başka firmalardan bilgi almak yerine, piyasada bulunan onlarca firmaya bu işin nasıl yapılacağı hakkında eğitimler verdik.

“Biz bu işi kulaktan duyma bilgilerle değil, kendi geliştirdiğimiz petek temizlik makinesi ve kimyasal ilaçlarla yapıyoruz.”

Perpa Petek Temizliği

Perpa Petek Temizliği olarak insanların sektörde en çok merak ettiği soruyu cevaplayarak sizlere faydalı bilgiler aktarmayı düşündük.Bu yazımız da sizlere petek temizliği hakkında kısa bir bilgi vereceğiz. Peteklerde biriken kir nedeniyle peteklerin ısınmaması bir çok sorunu ortaya çıkarır. Örneğin evinizde küçük veya yaşlı birey var ise soğuktan ötürü hastalanma riski artacak ve kötü bir tablo ile karşılaşacaksınız.

Eviniz ısınmadığından sürekli hastalık riski ile karşı karşıya kalıp hastane masraflarınız beklenmeyen maliyetler listesine eklenmiş olacaktır. Artık sağlığınıza dikkat edip ek maliyetlerle karşılaşmak istemiyorsanız petek temizliğinizi düzenli olarak yaptırın.Size maddeler olarak petek temizliği nasıl yapılır anlatalım.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

 • Petek temizliği özel cihazlar ve kimyasallar ile yapılır.
 • İlk olarak kombinin alt vanası kapatılır ki kombinize ilaç kaçmasın.
 • Eğer banyonuzda havlupan var ise cihaz buradan tesisata bağlanır.
 • Havlupan yok ise kombi altından cihaz bağlanabilir.
 • Kullandığınız kombinin alt vanası yok ise bir petek sökülerek cihaz burdan bağlanır.
 • İlk işlemimiz cihazımızı tesisata bağlamaktır.
 • Kalorifer içerisindeki kaba pislik boşaltılır.
 • Daha sonradan tesisata ilaç takviye edilir.
 • Cihaz bir noktadan bağlanıp diğer peteklerin sökülmesine gerek kalmadan temizlik yapılmaya başlanmış olunur.
 • Etrafı kirletmek firmamıza aykırı bir durumdur.Söz konusu dahi olamaz.
 • Evde ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur.
 • Cihaz ile petekler bir bir temizlenir.
 • Kombi sonrası bütün borular tamamen yıkanır.
 • Temizleme yapılırken 1 petek çalışır durumda bulunur.
 • Açık olan petek yıkanıp temizlenince diğer petek açılır. Sırası ile bütün petekler tek tek yıkanmış olur.
 • Temizleme bitince sisteme temiz su ilave edilir.
 • Kombi filtresi temizlenir.
 • Petek havaları boşaltılır.
 • Peteklerde ısı ayarı yapılır.
 • Kombi çalıştırılıp peteklerin çalışma durumu kontrol edilir.
 • Temizleme sonlandırılmış olur.

Perpa Petek Temizliği Fiyatları

Perpa Petek Temizliği Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz:0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61. Petek Temizliği Perpa,olarak sektördeki yenilikleri takip edip bu yeniliklerle ilgili gerekli eğitimleri çalışanlarımıza vermekteyiz. İşletmemiz olarak hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.Evinize veya iş yerinize gelerek etrafı dağıtmadan ve kirletmeden sorunu çözmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

Petek Temizliği Perpa

Petek Temizliği Perpa bu sektörde uzun yıllardır lider konumda. Biz Yetimoğlu Petek Temizleme olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Müşterilerimizin kış aylarında sorun yaşamaması için şu öneride bulunabiliriz. Peteklerinizi periyodik bakımlar ile temizletiniz. Temizlettiğiniz firma güvenilir bir firma olsun. Biz bu işte geçmişimizle ve uzman çalışanlarımızla her zaman müşterilerimizin başkalarına da önerdiği kişiler olmuşuzdur.

Bazı firmalar petek temizleme makinesi kullanmadan petek temizleme yapılabileceğini savunur.Petek temizleme makinesi kullanmayarak yapılan temizlemede sadece kaloriferin pis suyu boşaltılmış olur. Bu tesisatın içinde oluşan tortu, çamur ve korozyon tabakasını temizlemek için yeterli değildir. Zaten petek temizliğinin asıl amacı ısının iletilmesinin engelleyen bu tabakaların temizlenmesidir.

Perpa Petek Temizleme teknolojiyi sıkı takip edip ve geliştirilen son teknolojik cihazlar ile kalorifer temizliği yapmaktadır.Kış gelmeden hazırlıklarınızı bitirmek istiyorsanız kombi bakımınızı yaptırıp peteklerinizi temizletmelisiniz. Çünkü ısınmak için kalorifer tesisatınızı bir bütün olarak ele almalısınız. Sadece kombi bakımını yaptırmakla kışın istediğiniz verimi alamazsınız. Petekler kombi tarafından ısıtılan suyu evin içine dağıtan aletlerdir.Yani ikisininde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Petek temizliği nasıl yapılır diye merak ediyorsunuzdur. Bu düşünce beraberinde petek temizliği yaptırsam kaç para öderim düşünceside bulunmaktadır.

Bütün bu aklınızdaki soruların cevabını 0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61 nolu numaralarımızı arayarak giderebilirsiniz. Petek temizliği hizmeti alınmadığı takdirde kombi suyu ısıtsa bile, petekler evinizi ısıtamaz. Petek temizliği, makinesi ve kimyasalı ile temizlenmeden düzgün bir verim vermemektedir. Bu yüzden petek temizleme makinesi kalorifere takılmalı ve petek temizliği bu şekilde yapılmalıdır. Bu şekilde petek temizliği tam anlamıyla yapılmış olacaktır. Bu şekilde tesisatınız da kir veya tortulardan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Perpa Petek Bakımı

Petek Bakımı Perpa olarak size peteklerinize nasıl ve ne zaman bakım yapılması hakkında kısaca bilgi verelim.

– Kombi filtreniz sürekli tıkanıyorsa,

– Petekleriniz bir türlü ısınmıyorsa,

– Kombinin ayarı en yüksekte olmasına rağmen verimli ısıtmıyorsa,

– Peteklerin alt kısımları soğuksa,

– Eviniz uç noktasındaki peteğin ısınmamasın da,

– Aşırı kirlenmeden arıza olduğunda,

– Kalorifer ve peteklerinizin 2 sene ve ya daha fazla süredir temizliği yapılmadıysa temizleme ve bakım zamanı gelmiştir Bu işlemler sonucunda meydana gelen sorunlar ortadan kalkacak ve ısınma sistemi düzgün bir şekilde çalışacaktır.

Perpa Petek Bakımı

Perpa Petek Bakımı olarak size peteklerinize nasıl ve ne zaman bakım yapılması hakkında kısaca bilgi verelim.

– Kombi filtreniz sürekli tıkanıyorsa,

– Petekleriniz bir türlü ısınmıyorsa,

– Kombinin ayarı en yüksekte olmasına rağmen verimli ısıtmıyorsa,

– Peteklerin alt kısımları soğuksa,

– Eviniz uç noktasındaki peteğin ısınmamasın da,

– Aşırı kirlenmeden arıza olduğunda,

– Kalorifer ve peteklerinizin 2 sene ve ya daha fazla süredir temizliği yapılmadıysa temizleme ve bakım zamanı gelmiştir Bu işlemler sonucunda meydana gelen sorunlar ortadan kalkacak ve ısınma sistemi düzgün bir şekilde çalışacaktır.

Perpa Petek Bakımı Fiyatları

Perpa Petek Bakımı Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz:0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61. Petek Bakımı Perpa,olarak sektördeki yenilikleri takip edip bu yeniliklerle ilgili gerekli eğitimleri çalışanlarımıza vermekteyiz. İşletmemiz olarak hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.Evinize veya iş yerinize gelerek etrafı dağıtmadan ve kirletmeden sorunu çözmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

Perpa Petek Temizleme

Petek Temizleme Perpa firması olarak kalorifer ve peteklerinizdeki ısınma sorunlarını etrafı kirletmeden ve dağıtmadan sadece 1 saat içerisinde temizleyip sizlere teslim ediyoruz.Petek temizleme işlemi periyodik olarak düzenli bir şekilde yapıldığında %30 yakıt tasarrufu sağlayıp hem evinizin daha fazla ısınmasını sağlayıp hem de yüksek faturalardan kurtulmuş olacaksınız. Zaten basitçe bir hesap yaparsak bakım öncesi ve bakım sonrası fatura ücretlerine bakarsak tek bir faturadaki fark fiyatı ile bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Kalorifer ve petekleriniz, kullanım yılına bağlı olarak oluşmuş olan kirlilik,ısıtma sisteminizin verimli çalışmasını engeller.Kalorifer tesisatınızı düzenli olarak temizletmek sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlar ve buda size hem yakıttan tasarruf sağlar,hem de tesisatın ömrünün çabuk bitmesini önler.

Peteklerinizin her tarafı eşit ısınmıyor mu?

Kombinizin ayarının sonda olmasına rağmen ısınamıyor musunuz?

Bırakın bu sorunlar 1 saat içerisinde çözelim !

Yüksek fatura ödemekten kurtulun !

Hemen bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

Perpa Petek Temizleme

Perpa Petek Temizleme firması olarak kalorifer ve peteklerinizdeki ısınma sorunlarını etrafı kirletmeden ve dağıtmadan sadece 1 saat içerisinde temizleyip sizlere teslim ediyoruz.Petek temizleme işlemi periyodik olarak düzenli bir şekilde yapıldığında %30 yakıt tasarrufu sağlayıp hem evinizin daha fazla ısınmasını sağlayıp hem de yüksek faturalardan kurtulmuş olacaksınız. Zaten basitçe bir hesap yaparsak bakım öncesi ve bakım sonrası fatura ücretlerine bakarsak tek bir faturadaki fark fiyatı ile bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Kalorifer ve petekleriniz, kullanım yılına bağlı olarak oluşmuş olan kirlilik,ısıtma sisteminizin verimli çalışmasını engeller.Kalorifer tesisatınızı düzenli olarak temizletmek sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlar ve buda size hem yakıttan tasarruf sağlar,hem de tesisatın ömrünün çabuk bitmesini önler.

Peteklerinizin her tarafı eşit ısınmıyor mu?

Kombinizin ayarının sonda olmasına rağmen ısınamıyor musunuz?

Bırakın bu sorunlar 1 saat içerisinde çözelim !

Yüksek fatura ödemekten kurtulun !

Hemen bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

Perpa Petek Temizleme Fiyatları

Perpa Petek Temizleme Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz:0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61. Petek Temizleme Perpa,olarak sektördeki yenilikleri takip edip bu yeniliklerle ilgili gerekli eğitimleri çalışanlarımıza vermekteyiz. İşletmemiz olarak hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.Evinize veya iş yerinize gelerek etrafı dağıtmadan ve kirletmeden sorunu çözmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

Perpa Kalorifer Temizleme

Perpa Kalorifer Temizleme firması kalorifer temizliğini nasıl yapar ?

Kalorifer peteği temizliği özel makinesi ve kimyasalları ile yapılır.
Kalorifer peteklerini temizlemek için en uygun yer banyolardır. Banyodaki havlupanı çıkartılarak petek temizleme için özel makineleri buraya bağlarız.
Kaloriferleri temizlemek için şu adımları takip ederiz:
– Havlupan radyatörünü çıkartılır.
– Kalorifer temizleme hortumunun bir ucunu makineye bir ucunu da söktülen havlupanın vanasına takılır.
– İkinci hortumun bir ucunu havlupan vanasına bağlayıp diğer ucunu tahliye için bir yere doğrultulur.
– Tesisata su verilir.
– Şebeke hortumunu makineye bağladıktan sonra makine su ile doldurulur.
Bu işlemlerden sonra tesisat içerisindeki kirli suyu tahliye ederiz.
Kirli su temizlendikten sonra özel kimyasallar makine ile tesisata aktarılır.
Kombinin basıncını ayarlayıp peteklerin havasını alınarak yaklaşık 1 saat kombi çalıştırılır bu şekilde kimyasal maddenin sistemde dolaşmasını sağlayanır.
Kimyasal madde yaklaşık 1 saat peteklerde dolaştıktan sonra bu maddenin tesisattan çıkartılması gerekir.
Normal bir dairede ortalama 6 adet kalorifer peteği bulunmaktadır. Bu petekleri tümünü temizlemek kirlilik durumuna göre yaklaşık 4 saat sürer.

Kalorifer Temizleme Perpa

Kalorifer Temizleme Perpa firması kalorifer temizliğini nasıl yapar ?

Kalorifer peteği temizliği özel makinesi ve kimyasalları ile yapılır.
Kalorifer peteklerini temizlemek için en uygun yer banyolardır. Banyodaki havlupanı çıkartılarak petek temizleme için özel makineleri buraya bağlarız.
Kaloriferleri temizlemek için şu adımları takip ederiz:
– Havlupan radyatörünü çıkartılır.
– Kalorifer temizleme hortumunun bir ucunu makineye bir ucunu da söktülen havlupanın vanasına takılır.
– İkinci hortumun bir ucunu havlupan vanasına bağlayıp diğer ucunu tahliye için bir yere doğrultulur.
– Tesisata su verilir.
– Şebeke hortumunu makineye bağladıktan sonra makine su ile doldurulur.
Bu işlemlerden sonra tesisat içerisindeki kirli suyu tahliye ederiz.
Kirli su temizlendikten sonra özel kimyasallar makine ile tesisata aktarılır.
Kombinin basıncını ayarlayıp peteklerin havasını alınarak yaklaşık 1 saat kombi çalıştırılır bu şekilde kimyasal maddenin sistemde dolaşmasını sağlayanır.
Kimyasal madde yaklaşık 1 saat peteklerde dolaştıktan sonra bu maddenin tesisattan çıkartılması gerekir.
Normal bir dairede ortalama 6 adet kalorifer peteği bulunmaktadır. Bu petekleri tümünü temizlemek kirlilik durumuna göre yaklaşık 4 saat sürer.

Perpa Kalorifer Temizleme Fiyatları

Perpa Kalorifer Temizleme Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz:0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61. Kalorifer Temizleme Perpa,olarak sektördeki yenilikleri takip edip bu yeniliklerle ilgili gerekli eğitimleri çalışanlarımıza vermekteyiz. İşletmemiz olarak hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.Evinize veya iş yerinize gelerek etrafı dağıtmadan ve kirletmeden sorunu çözmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

Petek Temizleme Firması Perpa

Petek Temizleme Firması Perpa arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Yetimoğlu Petek Temizleme Perpa semtinde en çok tercih edilen ve en uygun firmadır.Peteklerinizde biriken kir, kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasına engel olur.Petekleriniz hem geç ısınır hem de tam verimle ısınmaz. Petek Temizliği Perpa ustalarımız, peteklerin teker teker sökülmesine gerek kalmadan bu soruna uzun vadeli bir şekilde çözüm sunmaktadır.

Firmamızın yapmış olduğu temizleme işlemi özel cihazlarla ve ilaç karışımlarıyla yapılmakta, ev ve işyerinizin zeminine kirli su dolmasına gerek kalmadan tüm petekleriniz kısa sürede temizlenmektedir.

Bu sayede boşuna kabaran doğalgaz faturalarından kurtulur bütçenizi koruma altına almış olursunuz.

Şebeke suyunda kireç olmasından ötürü zamanla peteklerininde kalıntılar birikir. Bu yüzden kombinizin ürettiği ısı enerjisi evinize düzgün yayılmaz. Kombinizin ayarı yüksek olsa bile yeterli verimi sağlayamamış olursunuz.

Firmamız Petek Temizleme Perpa olarak peteklerinizi yıllık olarak temizlemenizi ve kış önceleri bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. İstanbul petek temizleme konusunda en çok ihtiyaç duyulan illerin başında gelmektedir.

Perpa Petek Temizleme Firması

Perpa Petek Temizleme Firması arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Yetimoğlu Petek Temizleme Perpa semtinde en çok tercih edilen ve en uygun firmadır.Peteklerinizde biriken kir, kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasına engel olur.Petekleriniz hem geç ısınır hem de tam verimle ısınmaz. Perpa petek temizliği ustalarımız, peteklerin teker teker sökülmesine gerek kalmadan bu soruna uzun vadeli bir şekilde çözüm sunmaktadır.

Firmamızın yapmış olduğu temizleme işlemi özel cihazlarla ve ilaç karışımlarıyla yapılmakta, ev ve işyerinizin zeminine kirli su dolmasına gerek kalmadan tüm petekleriniz kısa sürede temizlenmektedir.

Bu sayede boşuna kabaran doğalgaz faturalarından kurtulur bütçenizi koruma altına almış olursunuz.

Şebeke suyunda kireç olmasından ötürü zamanla peteklerininde kalıntılar birikir. Bu yüzden kombinizin ürettiği ısı enerjisi evinize düzgün yayılmaz. Kombinizin ayarı yüksek olsa bile yeterli verimi sağlayamamış olursunuz.

Firmamız Perpa petek temizleme olarak peteklerinizi yıllık olarak temizlemenizi ve kış önceleri bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. İstanbul petek temizleme konusunda en çok ihtiyaç duyulan illerin başında gelmektedir.

Özel İlaçlarla Petek Temizliği Perpa

Firmamızın uzman çalışan kadrosuyla petek teziliğinizi özel ilaçlarla profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bu ilaçlar peteklerinize zarar vermez, sadece petek içerisinde birikmiş ve yapışmış olan tortuları söküp atar.

Peteklerin tüm yabancı maddelerden tamamen temizlenmesi için çift yönlü yıkama sistemleri kullanılarak yüksek tazyikle bir nevi durulama işlemi yapılır ve bu sayede tesisatınız komple temizlenmiş olur. Petek temizleme işlerini özel cihazlarla yapmayan kişilere boşuna para vermeyiniz.

Özel İlaçlarla Perpa Petek Temizliği

Firmamızın uzman çalışan kadrosuyla petek teziliğinizi özel ilaçlarla profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bu ilaçlar peteklerinize zarar vermez, sadece petek içerisinde birikmiş ve yapışmış olan tortuları söküp atar.

Peteklerin tüm yabancı maddelerden tamamen temizlenmesi için çift yönlü yıkama sistemleri kullanılarak yüksek tazyikle bir nevi durulama işlemi yapılır ve bu sayede tesisatınız komple temizlenmiş olur. Petek temizleme işlerini özel cihazlarla yapmayan kişilere boşuna para vermeyiniz.

Perpa Kalorifer Tesisatı Temizleme

Evinizde düzenli olarak Kalorifer Tesisatı Temizleme yapılırsa, kışın daha sağlıklı bir şekilde çalışacaktır. Kombinizin ısıttığı suyu evinizin her yerine taşıyarak ısıtan tesisatlarınız temizlenmedikçe evinizi ısıtmayacaktır. Buda size yüksek maliyetler çıkarıp ayrıyetten hastanlanmanıza sebep olacak etkiler yaratacaktır. Zamanla içlerinde biriken atıklar, sulardaki kireçlerin etkisi yüzünden petekler vazifesini yapamayacaktır. Kombiniz düzgün çalışsa bile petekler evi ısıtmayacaktır.Perpa Kalorifer Tesisatı Temizleme Servisi evinizdeki sorunları çözmek için 7/24 hizmetinizde. Hemen bizi arayınız.0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

Kalorifer petek temizliği her sene yapılması gereken, evinizin ısınmasında baş rol oynayan bir etkendir. Sadece kalorifer ve petek bakımı yaptırmak yetmez. Peteklerinizin içinde biriken tortu ve kirecin temizlenmesi gerekmektedir.Eğer temizlenmezse peteklerin ısı yaymasına engel olur.

Bu sırada yaktığınız yakıt gideri de artar. Kombinin ömrü de kısalır. Biz Perpa Kalorifer tesisatı Temizleme olarak özel bir cihaz ve kimyasallar ile petekleriniz yerinden sökülmeden yapılıyor. Firmamız sizlere bu konuda en iyi teknik desteği verecektir. Kısa süren bir çalışmanın ardından peteklerinizin içi komple temizlenerek dışarı atılır ve petekleriniz tam verimle çalışır.

Bu yüzden belirli periyodik aralıklarla kalorifer tesisat petek temizliği hizmeti almalı, petekleri temizletmelisiniz.

Kalorifer Tesisatı Temizleme Perpa

Evinizde düzenli olarak Kalorifer Tesisatı Temizleme yapılırsa, kışın daha sağlıklı bir şekilde çalışacaktır. Kombinizin ısıttığı suyu evinizin her yerine taşıyarak ısıtan tesisatlarınız temizlenmedikçe evinizi ısıtmayacaktır. Buda size yüksek maliyetler çıkarıp ayrıyetten hastanlanmanıza sebep olacak etkiler yaratacaktır. Zamanla içlerinde biriken atıklar, sulardaki kireçlerin etkisi yüzünden petekler vazifesini yapamayacaktır. Kombiniz düzgün çalışsa bile petekler evi ısıtmayacaktır.Kalorifer Tesisatı Temizleme Perpa Servisi evinizdeki sorunları çözmek için 7/24 hizmetinizde. Hemen bizi arayınız.0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

Kalorifer petek temizliği her sene yapılması gereken, evinizin ısınmasında baş rol oynayan bir etkendir. Sadece kalorifer ve petek bakımı yaptırmak yetmez. Peteklerinizin içinde biriken tortu ve kirecin temizlenmesi gerekmektedir.Eğer temizlenmezse peteklerin ısı yaymasına engel olur.

Bu sırada yaktığınız yakıt gideri de artar. Kombinin ömrü de kısalır. Biz Kalorifer tesisatı Temizleme Perpa olarak özel bir cihaz ve kimyasallar ile petekleriniz yerinden sökülmeden yapılıyor. Firmamız sizlere bu konuda en iyi teknik desteği verecektir. Kısa süren bir çalışmanın ardından peteklerinizin içi komple temizlenerek dışarı atılır ve petekleriniz tam verimle çalışır.

Bu yüzden belirli periyodik aralıklarla kalorifer tesisat petek temizliği hizmeti almalı, petekleri temizletmelisiniz.

Petek Temizleme Firması

İstanbul petek temizleme firması olmak için istanbul’u iyi bilmen ve tüm istanbul’da hizmeti en iyi şekilde vermek gerek. İstanbul’da bu alanda hizmet sunan firma sayısı çok fazla olup petek temizleme hizmeti alınırken seçici davranmalısınız. Çogu teknolojiyi kullanmadan kesin bir sonuç çıkarmadan işlerini yapmakta.

Alınacak hizmetin nasıl yapıldığı, ne ile yapıldığı, ne kadar zamanda yapıldığı, bu işin garantisi ve bir sorun olduğunda aradığınızda sizinle ilgilenecek bir firma olup olmadığını öğrenin.

İstanbul Petek Temizleme Firması

İnternet de bu hizmeti almak için araştırdığınızda birçok fiyat veren firma göreceksiniz.Bunun nedeni her önüne gelen kişinin kendini tesisatçı sanmasından ötürüdür. Oysaki biz tesisatçıların belirlediği belli fiyatlar vardır ne altına inebiliriz ne de üstüne çıkabiliriz. Sektörde bu fiyatlardan farklı fiyat veren firmalar resmen dolandırıcıdır.Bu da etik ticari ahlak dışı olup, iş hayatında bu etiği sağlamayan kişilerden hizmet almamanız gerçeğini ortaya çıkartır. Kendi işine ve piyasaya dürüst olmayan kişinin size faydası ne kadar olur kendiniz düşünün. Sektörde ki sabit Petek Temizleme Fiyatları için bize ulaşınız.0212 612 07 97 / 0534 262 49 53 / 0545 441 99 61

İstanbul Petek Temizleme Firması Olarak Şunları Biliyoruz.

 • Doğru tesisatçı her zaman işini düzgün yapar ve işinin arkasında durur.
 • Eline anahtarı alıp ben tesisatçıyım diyenler müşteriyi mağdur edip bir daha telefona bakmayan kişilerden umudu kesin bu gün var yarın yoklar. Bu yüzden araştırmalarınızı iyi yapınız.Bizim en önemli vizyonumuz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz bizi hep önerir.
 • Kurumsal olan bir firma asla sizi mağdur etmez.
 • Merdiven altı olarak çalışan firma olarak sadece bir ünvana sahip şahıs veya adi kuruluşlar günü kurtarma peşindedirler.
 • Kurumsal firmalarının fiyatları toplu olarak minumum düzeyde belirlenmektedir.Sizi mağdur etmez.
 • Merdiven altı kuruluşun fiyatlamasına akıl sır ermez, günlük fiyat değiştirebilirler

Bunlar gibi bir çok şey var genel olarak durum böyle. Perpa petek temizleme firması olmak yetki ve uzman ekip gerektirir.

Hemen Arayın